Kausi 2019-20



PT Espoon mitalistit kauden 2019-20 SM-kilpailuissa:
D- ja E- luokkien SM (Helsinki) 21.-22. syyskuuta
M-1500 (D) Kaksinpeli: 2. Yuri Afanassiev
M-1300 (E) Kaksinpeli: 1. Alisa Sinishin
M-1500 (D) Nelinpeli: 3. Christian Klein / Pertti Kainulainen
B- ja C- luokkien SM (Helsinki) 5.-6. lokakuuta
M-1900 (B) Nelinpeli: 1. Hannu Hyyppä / Jussi Rahikainen
Joukkueiden ja A-luokan SM (Koski TL) 23.-24. marraskuuta
Miesten joukkuekilpailu: 2. PT Espoo (Arttu Pihkala, Jani Jormanainen, Matias Ojala, Toni Soine)
Miesten joukkuekilpailu: 3. PT Espoo 2 (Huy Chau, Aleksi Räsänen, Mika Räsänen)  
M-2200 (A) Kaksinpeli: 3. Huy Chau ja Aleksi Räsänen
M-2200 (A) Nelinpeli: 2. Aleksi Räsänen / Juhana Tuuttila (OPT-86)
Junioreiden SM (Helsinki) 15.-16. helmikuuta
M15 Kaksinpeli: 3. Aleksi Räsänen
N15 Kaksinpeli: 2. Yang Yixin
N13 Kaksinpeli: 2. Yang Yixin,  3. Sonja Ylinen
M15 Nelinpeli: 1. Aleksi Räsänen / Sam Khosravi (KoKa)
M15 Joukkue: 2. PT Espoo (Yuri Afanassiev, Aleksi Räsänen, Matias Ylinen)
M13 Joukkue: 3. PT Espoo (Yuri Afanassiev, Oskari Hästbacka, Pietari Paakkinen, Onni Rinne)
N15 Joukkue: 3. PT Espoo (Alisa Sinishin, Sonja Ylinen, Yang Yixin)
N15 Joukkue: 2. PT Espoo (Sonja Ylinen, Yang Yixin)
Henkilökohtainen SM (Helsinki) 29. helmikuuta - 1. maaliskuuta
Naisten Kaksinpeli: 2. Anna Kirichenko
Miesten Nelinpeli: 3. Mika Räsänen / Manu Karjalainen (Wega)
Naisten Nelinpeli: 2. Anna Kirichenko / Elli Rissanen (MBF), 3. Alexandra Titievskaja / Anni Heljala (Por-83)
Sekanelinpeli: 1. Matias Ojala / Sofie Eriksson (ParPi), 2.  Alexandra Titievskaja / Lauri Laane (TIP-70)
17-vuotiaiden SM ja Nappulaliiga (Helsinki) 10.-11. lokakuuta (siirto keväältä)
M17 Kaksinpeli: 2. Arttu Pihkala, 3. Aleksi Räsänen ja Lauri Hakaste
N17 Kaksinpeli: 3. Alisa Sinishin
N12 Kaksinpeli: 1. Yang Yixin, 2. Sonja Ylinen, 3. Tea ja Ann-Cathrine Stråhlman
M17 Nelinpeli: 2. Lauri Hakaste / Henri Kujala (OPT-86), 3. Arttu Pihkala / Aleksi Räsänen
N17 Nelinpeli: 3. Yang Yixin / Sonja Ylinen
M17 Joukkue: 1. PT Espoo ( Arttu Pihkala, Aleksi Räsänen, Lauri Hakaste), 3. PT Espoo 2 (Sam Li, Olli Lukinmaa, Joni Rahikainen)
N17 Joukkue: 2. PT Espoo (Alisa Sinishin, Yang Yixin, Sonja Ylinen)
N12 Joukkue: 1. PT Espoo ( Yang Yixin, Sonja Ylinen), 2. PT Espoo 2 (Ann-Cathrine ja Tea Stråhlman)